Portal galeria.podkarpacka.pl jest darmowy, umieszczenie w nim swoich prac nie wiąże się z żadnymi opłatami. Również nie jest płatne udostępnienie swoich prac. Naszym celem jest promocja artystów z naszego regionu.

Prezentacja  w naszym portalu pozwoli Wam na pokazanie swoich prac szerokiemu gronu odbiorców. Jeśli prowadzicie ich sprzedaż to może także umożliwić Wam poszerzenie grona swoich klientów.

Nasz portal będzie przez nas promowany, tak aby wkrótce stał się ważnym odnośnikiem dla każdego kto będzie szukał w sieci ciekawych prac z każdej dziedziny sztuki.

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją swoich prac w naszym portalu koniecznie zapoznaj się z regulaminem oraz ideą portalu na stronie www.podkarpacka.pl.

Galeria.podkarpacka.pl prezentuje zdjęcia prac w wydzielonych galeriach tematycznych

Przesłanie prac:

1. Przesyłanie prac odbywa się za pomocą formularza umieszczonego na naszej stronie

2. Zdjęcia powinny zawierać krótki opis przesyłanej partii zdjęć oraz kilka słów o ich autorze

3. Aby przesłać zdjęcia w kilku kategoriach lub kilka katalogów w tej samej kategorii, należy dla każdej kategorii wypełnić osobny formularz oraz dodać załączniki

4. Po przesłaniu wypełnionego formularza otrzymasz w mailu zwrotnym informację o poprawnych przesłaniu oraz prośbę o przesłanie wypełnionego oświadczenia.

5. Aby zdjęcia mogły zostać opublikowane należy pobrać, wydrukować i podpisać oświadczenie o wyrażeniu zgodny na publikację. Oświadczenie może być przesłane w formie listownej na adres redakcji bądź w postaci skanu na adres poczty elektronicznej.

6.Zastrzegamy sobie prawo do wyboru przy publikacji niektórych tylko prac, bądź odmowy ich publikacji.

Uwaga:

Maksymalna ilość zdjęć w 1 katalogu to 12 szt
Maksymalna ilość katalogów to 5 szt.

Zwiększenie dostępności ilości miejsca wymaga osobnych ustaleń z redakcją.

Jeśli masz uwagi bądź sugestie dotyczące naszego portalu zapraszamy do korespondencji. Chętnie skorzystamy z uwag, chcemy aby nasz portal był też Waszym.

 

.