Giża Dominik

Giża Dominik

Na ścianie lub półce można mieć zwykle zdjęcie, ale można też zamieścić obrazy wykonane artystyczną metoda pirografii. Pirografia jest moją odpowiedzią na banalne zdjęcia. W moich obrazach mam nadzieje widać serce i duszę.

Nazywam sie Dominik Giża. Pirografią zajmuje sie od kilku lat. Wykonuje swoje obrazy dla osób prywatnych, firm oraz różnorakich organizacji, instytucji. Mam na koncie kilkadziesiąt prac i głód tworzenia nowych drzemiących na razie w mojej wyobraźni.

To nie miejsce na reklamę bo myślę, że bardziej od tekstu tutaj zmieszczonego przemówią do Państwa moje obrazy.

Staram się, aby obrazy te niosły za sobą ważny przekaz, muszą mieć ukryte dno. Nie mają być tylko ładnym (mam nadzieje) obrazkiem, ale również pretekstem do przemyśleń. Idąc w tą stronę nie zapominam także o tworzeniu portretów cieszących sie coraz większym zainteresowaniem.

Pirografia to lekcja niezwyklej cierpliwości. Wypalając skomplikowane elementy niczym chirurg trzeba posługiwać się pirografem bardzo precyzyjnie, ale największa nagrodą jest radość w Państwa oczach gdy odbieracie zamówione portrety. To cieszy i motywuje do jeszcze cięższej pracy oraz poświecenie wielu godzin by kolejne obrazy były coraz lepsze.

Zapach wypalonego drewna, unoszący się dym, atmosfera daje moc do tworzenia, a ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia.

Dziękując za każde miłe słowo,docenianie mojej pasji zapraszam do skorzystania z mojej oferty.